Organisatie/contact

Voorzitter

voorzitter@vcv.nu

Penningmeester

penningmeester@vcv.nu

Secretaris

secretaris@vcv.nu

Wieger Bouwman

Wieger Bouwman

Algemeen bestuurslid

algemeenbestuur@vcv.nu

Gerben de Wilde

Gerben de Wilde

Algemeen bestuurslid

algemeenbestuur@vcv.nu

Sjoerd de Boer

Sjoerd de Boer

Algemeen bestuurslid

algemeenbestuur@vcv.nu

Anne Brouwer

Anne Brouwer

Technische zaken

tc@vcv.nu

Annemarie Hubers

Annemarie Hubers

Accommodatie

accommodatie@vcv.nu

Jan Kroon

Jan Kroon

Sponsorcommissie

sponsors@vcv.nu

Mascha Kroon

Mascha Kroon

Sponsorcommissie

sponsors@vcv.nu

Hugo Rijken

Hugo Rijken

Sponsorcommissie

sponsors@vcv.nu

Corine de Vries

Corine de Vries

Teammanager MKB Accountants/VCV

manager@vcv.nu

Jelle Canrinus

Jelle Canrinus

Materiaalbeheer

materiaal@vcv.nu

Wouter van Ark

Wouter van Ark

Beleidscoördinator Jongens

woutervanark@gmail.com

Anastasia Stomphorst

Anastasia Stomphorst

Courtcrew Coördinator

courtcrew@vcv.nu

Inge de Wilde

Inge de Wilde

Ledenadministratie

leden@vcv.nu

Ritha Klerk

Ritha Klerk

PR & Communicatie

pr@vcv.nu

Arie Rijneveld

Arie Rijneveld

Coördinator Scheidsrechters

scheidsrechters@vcv.nu

Hans van Elst

Hans van Elst

Contactpersoon Nevobo

j.p.van.elst@xmsnet.nl

Anne Brouwer

Anne Brouwer

Technische Commissie Heren/Dames

tc@vcv.nu

Timo Terlouw

Timo Terlouw

Technische Commissie Jongens

tcj@vcv.nu

Gise Schumacher

Gise Schumacher

Technische Commissie Meisjes

tcm@vcv.nu

Gerda Canrinus

Gerda Canrinus

Technische Commissie D-jeugd

d-jeugd@vcv.nu

Hannie Pleizier

Hannie Pleizier

Technische Commissie CMV (Cool Moves Volley)

cmv@vcv.nu

Henriët Scherrenburg

Henriët Scherrenburg

Technische Commissie CMV (Cool Moves Volley)

cmv@vcv.nu

Peter Mettes

Peter Mettes

Technische Commissie Recreanten

tc@vcv.nu

Han Hidding

Han Hidding

Technische Commissie Beachvolleybal

beach@vcv.nu

Jelle Canrinus

Jelle Canrinus

Activiteiten Senioren

ac@vcv.nu

Marjolijn van Haarlem

Marjolijn van Haarlem

Activiteiten Senioren

ac@vcv.nu

Nanda Schuurman

Nanda Schuurman

Activiteiten Jeugd

ac@vcv.nu

Erna de Koning

Erna de Koning

Wedstrijdsecretariaat senioren

wedstrijden@vcv.nu

Jacomijn van Garderen

Jacomijn van Garderen

Wedstrijdsecretariaat jeugd

wedstrijden@vcv.nu

Tjeerd Canrinus

Tjeerd Canrinus

Webmaster / Beheer social media

wc@vcv.nu